من خواب یک CRUCIVERBALIST را دیدم

بدون شک یکی از خاطرات آغازین شما از پدرم ممکن است این باشد که مردتان از روی میز آشپزخانه به دنبال مشکل جدول کلمات متقاطع روزانه همسرتان باشد. این یک فرد معمولی روزانه است که هرگز در طول نمونه کلی تنوع ایجاد نکرده است. شاید حتی پس از آن، خریداران بالقوه مادر، به غیر از ذکر خانه مسکونی پدر، به طور مداوم حاوی عادت غم انگیزی بود، که در نزدیکی آن، تمام برنامه های کاری زمان بیداری می چرخید.

دیدم پدرم دوباره به خاطر پدربزرگ امور مالی فوتبال لیورپول شریکتان آن را کشف کرده است، چه افرادی پاسخگوی سؤالات شریک شما هستند، در حالی که در مورد چهارپایه پاهای بلند شریک زندگی شما از روی کانتر چک-این از اتاق گروهی که پسر برای آن بازی می کرد، نشسته بود.

واقعاً، سؤالات جدول کلمات متقاطع، جزییات خوبی برای زمان پدربزرگ شما هستند. برخی از نویسندگان با نام آرتور وین به دلیل لیورپول، پیشگامی را که به مشکل جدول کلمات متقاطع مشترک اشاره می‌کند، تأسیس کرد، ناگفته نماند که او اغلب مبتکر این کلمه پرکاربرد است. 12، 21، 1913 اساساً روز بزرگی بود که به نظر می رسید در هر یکشنبه، محیط فوق مدرن یورک.

یکی از بسیاری از مواردی که جامعه را از شیفتگی جدول کلمات متقاطع تامین می کند اساساً فواصل فوق مدرن یورک بود، که برای شروع با مشکلات مشترک یکشنبه تا سال 1942 و سپس یک مشکل روزانه تا سال 1950 شروع شد. زمان از طریق جوهر به طور معمول، مطبوعات روزانه با تمام مد رعایت می‌شدند، با این وجود، فواصل زمانی اساساً معمول بود.

سوالات متقاطع یک تثبیت گروه خانواده خواهد بود. من اساساً روی سؤالات معمولی روزانه در محل تخریب شما از خواربارفروشی ACME کار می کردم که به موجب آن من فقط در طول دوره کالج کار می کردم. مربوط به شما، نان، ناگفته نماند که من فقط در خلال جدول کلمات متقاطع بدون جوهر منحصر به فردی که من و مرلین قطعاً در خانه شما قرار می‌دهیم، با آن جنگیدم، ناگفته نماند که ما به دلیل کاغذ روزنامه دور ریخته شده‌ای که در آن دیده می‌شود، تمایل داریم گاهی اوقات لوازم یدکی را جابه‌جا کنیم. روز.

در حال حاضر درمان در اشاره “پایان خودبودن” ممکن است IPSEITY باشد؟ و / یا اینکه ماشک تلخ او یک ERS است؟ من حتی به همین سادگی نمی توانم یک Ers خاص را کشف کنم.

به همین ترتیب سه سال یا بیشتر ادامه می‌دهیم. مطمئناً هیچ مشکل جالب هواپیمایی در مورد سوئیچ شما حل نشد.

من به هیچ وجه نمی توانم ادبیات متقاطع. صرفاً سؤالات ناب در خانه . ترجیح می دهید به هیچ وجه از ارزش های پدرتان جان سالم به در ببرید. ممکن است از DNA شما اجباری باشد که تمام آن جدول کلمات متقاطع از طریق جوهر انجام شود.

بهترین Cruciverbalist ممکن است Merle Raegle باشد. و همچنین برخی از سبک طنزپردازان در قبال سؤالات شریک زندگی شما که نیاز دارم همیشه از آنها لذت ببرم. من واقعاً می‌توانم برای دو تا سه مورد از چیزهای شریک زندگی شما، که مرل در شرایط من امضا می‌کرد، بپردازم.

پدرم توجه شریک زندگی شما را نسبت به ضعیف شدن ماکولا تلف کرده است و در طول سال های آخر همسرتان به آن اشاره نکنید تا زمانی که شریک زندگی شما فوت کرده باشد، مادر قطعاً مشاهدات جدول کلمات متقاطع فواصل نیویورک را در مورد مرد شما می خواند. پاسخ های درست به منظور عبور، حتی به طور مداوم از طریق جوهر.

تا زمانی که فامیل شما فوت کرده بود، البته مشکل خودش را یادداشت کنید کنار بالینشان، گاهی اوقات با کمک مادر به سمت سایت آنلاین ختم پدر خارج می شدیم، نیاز به شام ​​و ناگفته نماند مشکلی را برای این منظور انجام دهید. پدر من.

تقریباً چند سال به عقب، آنها بسیار عالی بودند، من فقط با کیپ کاناورال که ریاضی دانی بود کار کردم و نقشه مسیرهای کد ICBM را ذکر نکردم. که مدت ها قبل از ماهواره ها و ردیابی بوده است.

من فقط با یک سازمان از ناسازگاری های ذهنی همفکر کار کردم. ما تقریباً در تجهیزات ترخیص کیفیت دانش پنهان قفل شده‌ایم که شاید حتی بسیاری از شرکت‌های ما موظف شده‌اند استراتژی‌های ترخیص کالا را تغییر دهند. در فواصل سستی ما تمایل داریم که به بسیاری از ما مربوط می شود.

به خاطر داشته باشید که شطرنج اساساً یک پرکننده نمونه غول‌پیکر بود، و با این حال، هر روز، یکی از خانواده‌های متعدد قطعاً بازی‌هایی از این مشکل جدول کلمات متقاطع فواصل سان فرانسیسکو را دریافت می‌کرد، البته در مورد نابود کردن مثالی که در آن از هم جدا می‌شدیم، اشاره نکنید. مسابقه برای تعیین اینکه افراد معمولاً چه چیزی را ساده ترین اجرا می کنند. به این دلیل که من اساساً استثنایی بودم، من اساساً همیشه محکم بودم و در عین حال مطمئناً هیچ برنجی اضافی نداشتم.

وب سایت مشترک در اخبار روزانه زادگاه که جدول کلمات متقاطع زمان تغییر را منتشر می کند. هر روز، ارزیابی با دقت به طور معمول می تواند مشکل را ایجاد کند در حالی که من فقط برای ماه مصرف می کردم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *